Puper internetveilingen en taxatiesInternetveilingenTaxaties roerende goederenAdvies aanvragenPuper - Zelf veilenPuper - Over onsVeilingenFacebook Puper veilingenTwitter Puper veilingen

Beëdigd Registermakelaar - Taxateur Machinerieën & Bedrijfsinventarissen

Internetveiling
Alle internetveilingen -> Naveiling Crystalhome -> Servies, glaswerk en decoratie

De kavels in deze groep zijn gesloten.

Kavel Foto OmschrijvingHuidig bod Sluiting
710-041 Grote schaal helder Boheems glas, ingebakken rode stippen   € 9

3 biedingen
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-042 Grote schaal helder Boheems glas, ingebakken rode stippen   € 7

2 biedingen
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-043 Kleine schaal helder Boheems glas, ingebakken groene stippen   € 7

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-044 Grote schaal van helder Boheems glas, in zacht doorschijnend purper   € 7

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-045 Grote schaal van helder Boheems gekleurd glas   € 7

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-048 2 Sierkristallen objecten, beschadigd   € 7

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-049 Karaf in Boheems loodkristal, 2 glazen   € 14

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-052 Vaas Bouquet in fraai geslepen Boheems loodkristal   € 9

3 biedingen
16-01-2018
19.18 uur
gesloten
710-055 Vaasje en bonboniere in fraai geslepen Boheems loodkristal   € 7

2 biedingen
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-063 4 Houten stoelen   € 14

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-066 Schaaltje met deksel   € 7

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten
710-070 4 Soepkoppen, 'marmites' leeuwenkop, Beiers Arzberg   € 9

1 bieding
16-01-2018
19.15 uur
gesloten

U bent niet ingelogd: Login

Belangrijk!
Per veiling kan het opgeld wijzigen evenals andere voorwaarden. Neem deze daarom goed door. Makelaarskantoor Puper BV behoudt zich het recht voor de aangegeven sluitingstijd te verlengen of te wijzigen. Gunning van kavels geschiedt na overleg met en instemming van opdrachtgever(s).

Overzicht alle lopende internetveilingen

© Puper.nl Internetveiling Registreren Login Internetveiling | Veiling informatie | Voorwaarden | Privacy beleid | Disclaimer
Internetveiling